Bakalie do kieszonki

Zbliżający się wrzesień to czas, kiedy wakacyjne plecaki zamieniamy na szkole. W tych powinno się znaleźć miejsce na zeszyty, książki, a także… zdrowe przekąski, które można też zapakować po prostu do kieszeni.

Idealnie w tej roli sprawdzą się produkty z debiutującej właśnie na rynku linii Bakaliowe Przekąskowe, stworzonej przez firmę Helio. Wprowadzając ją do sprzedaży znany producent bakalii odpowiada na aktualne potrzeby konsumentów (zwłaszcza młodego pokolenia tzw. Generacji Z). Przekąski z nowej linii wpisują się w bardzo silny obecnie trend prozdrowotny. Pozwalają też zaspokoić głód tu i teraz, co – gdy wszyscy żyjemy coraz szybciej – stanowi ich niewątpliwy atut. Bakaliowe Kieszonkowe pakowane są w niewielkie, poręczne torebki (o wadze od 30 do 45 g). Uwagę zwraca też ich nietuzinkowy, jeansowy look.

Na słono lub słodko
Linia Bakaliowe Kieszonkowe obejmuje aż dziewięć przyjemnie chrupiących, aromatycznych propozycji. Siedem spośród nich (tj. kukurydza, orzechy laskowe, nerkowce, migdały, orzeszki ziemne, pestki dyni oraz słonecznik) zostało uprażonych w piecach Helio, wykorzystujących do tego gorące powietrze, a sześć (wszystkie poza orzechami laskowymi) dodatkowo delikatnie oprószono solą. Dzięki tym zabiegom orzechy i ziarna zyskały niepowtarzalny smak. Linię uzupełniają dwa miksy bakalii Helio: doskonale znana i lubiana przez konsumentów Mieszanka studencka (zawierająca teraz nie tylko rodzynki i orzeszki ziemne, ale także orzechy laskowe i nerkowce) oraz wariacja na jej temat, czyli Czekoladowa studencka (w tej ostatniej część rodzynek została oblana deserową czekoladą).

Zdrowe i stylowe
Po nowości marki Helio mogą sięgać wszyscy, ale producent szczególnie poleca je uczniom i studentom, którym pomogą w codziennej nauce. Bakaliowe Kieszonkowe zawierają m.in.: fosfor, żelazo i niacynę – składniki odżywcze przyczyniające się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Są też źródłem potasu i magnezu – minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, które wraz z tiaminą i witaminą B6 mają pozytywny wpływ na pracę mózgu, bo poprawiają pamięć oraz koncentrację. Młodzieży z pewnością przypadnie też do gustu modny wygląd produktów oraz ich niewygórowana cena. Przekąski z linii  Bakaliowe Kieszonkowe kosztują od 1,49 zł do 3,99 zł w zależności od wariantu.

Producent: Helio
Więcej informacji na stronie: www.helio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *