Bacówka robi ukłon w stronę najmłodszych

Znakomite wędliny, pasztety oraz wyroby garmażeryjne to znak rozpoznawczy Bacówki. Jednak firma systematycznie rozszerza ofertę m.in. o wyśmienite przetwory czy nabiał od lokalnych dostawców. Niedawno dołączyło do niej kilka produktów przygotowanych z myślą o dzieciach.

W sklepach firmowych Bacówki na południu Polski, a także w sklepach franczyzowych oraz punktach partnerskich
na terenie całego kraju pojawiły się małe czekolady z ciekawymi dodatkami: mleczna
z ciasteczkami zbożowymi, biała z żelkami oraz ciemna z dropsami powstałymi z czekolady białej i rubinowej. Wszystkie są ręcznie robione i zawierają naturalny aromat waniliowy. Cena każdej z nich wynosi ok. 6,50 zł. Kolejną nowość przeznaczoną dla dzieci stanowi ketchup łagodny na miodzie, bez dodatku cukru czy innych substancji słodzących. Słoiczek zawierający 200 g pachnącego pomidorami i naturalnymi przyprawami, lekko słodkiego ketchupu kosztuje ok. 6,50 zł.

Spod znaku owieczki
Widniejąca na zawieszkach czekolad oraz etykiecie ketchupu urocza owieczka to nie przypadek. Jej wizerunkiem Bacówka, która nieustannie stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów (stąd np. ogranicza obecność w wyrobach wszelkiego typu substancji dodatkowych) i ułatwiać im wybory zakupowe postanowiła wyróżniać produkty odznaczające się wysoką jakością, delikatnym smakiem, a przede wszystkim optymalnym dla najmłodszych składem.

Producent: Bacówka Towary Tradycyjne
Więcej informacji na stronie: www.bacowkatowary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *