BA! 5 ziaren z miodem – energia prosto z natury!

Produkty z linii BA! 5 ziaren z miodem to bakaliowy sposób na energetyczny poranek oraz szybką i zdrową przekąskę bez wyrzutów sumienia! Bakaliowe batony oraz chrupiące musli BA! 5 ziaren z miodem stworzone są dla wszystkich, którzy cenią zdrowy i naturalny smak. Nowa propozycja od Bakalland to niespotykane połączenie najwyższej jakości ziaren: pestek dyni, sezamu, siemienia lnianego, słonecznika oraz amarantusa skomponowanych z naturalnym i odżywczym miodem. Całość stanowi idealne uzupełnienie zbilansowanej diety. Właściwości uodparniające miodu znane są oraz cenione od ponad 4 tysięcy lat! Z kolei ziarna zawarte w produktach BA! to źródło licznych witamin i minerałów, m.in. potasu, żelaza, magnezu, a także witamin z grupy B.

Chrupiące Musli BA! 5 ziaren z miodem to przyjemny i idealny pomysł na śniadanie, dostarczający energii do podejmowania codziennych wyzwań.

Gramatura: 300 g

Cena ok. : 4,99 PLN

BA! Musli 5 ziaren-300g

Batony BA!  skomponowane na bazie najwyższej jakości ziaren oraz naturalnego miodu stanowią świetną alternatywę na drugie śniadanie.

Gramatura: 40 g

Cena ok. : 1,64 PLN

BA! 5 ziaren z miodem

Miniaturowe batoniki BA! Mini (150 g, szacowana cena: 6,99 zł) najlepiej sprawdzą się jako zdrowa, pożywna i przekąska między posiłkami oraz źródło pozytywnego doładowania w ciągu dnia, które możesz zabrać ze sobą wszędzie: na spacer, do pracy lub dać dziecku do szkoły!

Gramatura: 150 g

Cena ok. : 6,99 PLN

BA! Mini 5 ziaren z miodem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *