Autorskie mieszanki Ewy Wachowicz

Ikona smaku i stylu stworzyła nową linię przypraw marki Appetita. Zawierają one w stu procentach naturalne składniki, a ich bazę stanowi wysokiej jakości sól morska.

Sygnowanych przez Ewę Wachowicz linia obejmuje pięć aromatycznych kompozycji, przeznaczonych do przygotowania popularnych dań mięsnych, warzywnych i makaronowych. I tak w ofercie znalazły się:

  • przyprawa do kurczaka złocista,
  • przyprawa do zapiekanki makaronowej,
  • przyprawa do ziemniaków pieczonych z rozmarynem,
  • przyprawa do mięsa mielonego z majerankiem i czosnkiem,
  • zioła do sałatek.

Przepis na zdrową i smaczną kuchnię
Nowości marki Appetita skomponowane są wyłącznie z naturalnych składników – ziół i przypraw – poddanych restrykcyjnym kontrolom jakości. Nie zawierają glutaminianu sodu, maltodekstryny, konserwantów, barwników ani ekstraktu drożdżowego. Bazują na soli morskiej, która zawiera znacznie więcej składników mineralnych i ma intensywniejszy smak niż zwykła sól kuchenna. Z pomocą tak starannie opracowanych mieszanek każdy będzie mógł przygotować zdrowe danie o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Produkty zamknięte zostały w atrakcyjnych graficznie i funkcjonalnych torebkach z wizerunkiem Ewy Wachowicz. Na ich odwrocie umieszczono zaś przepisy jej autorstwa. Każda propozycja z nowej linii kosztuje ok. 1,60 zł, przy czym zioła do sałatek pakowane są po 10 g, a pozostałe mieszanki po 30 g.

Marka – przyjaciółka
Autorskie kompozycje Ewy Wachowicz to efekt realizacji nowej strategii komunikacji marki. Zgodnie z nią Appetita ma nie tylko dostarczać konsumentom najwyższej jakości zioła i przyprawy, ale być dla nich również stylową i inspirującą przyjaciółką, która doradza, w jaki sposób przygotowywać potrawy. Z tymi wartościami doskonale utożsamia się znana i lubiana ekspertka kulinarna Ewa Wachowicz, wybrana na nową twarz marki.

Producent: Colian
Po więcej stylowych przepisów i informacji zapraszamy na stronę www.smakistyl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *