Attention – meble, które zasługują na uwagę

W salonach Agata Meble pojawiła się nowa kolekcja o nazwie Attention. Zestaw przeznaczony jest do aranżacji salonu, ale sprawdzi się również w jadalni. Jego głównym atutem jest gra światłem – dzięki temu nadaje lekkości wnętrzu.

Charakterystyczną cechą mebli z zestawu Attention są błyszczące fronty i delikatne podświetlenia. Masywne bryły pokryte połyskującą bielą przełamane zostały wstawkami w kolorze Dąb Sonoma, co sprawia, że kolekcja jest niezwykle elegancka. Poszczególne elementy zestawu można łączyć w różnorodne układy, które rozświetlą niemal każde wnętrze. Wyraziste uchwyty, szerokie panele komód oraz delikatne wstawki na cokołach w ciepłym dębowym kolorze tworzą efektowny design tego systemu. Mały, prosty stolik okolicznościowy jest idealnym dopełnieniem finezyjnie wykonanej witryny.

AgataMeble_Attention_01

Dodatkowo powierzchnia frontów została przedzielona subtelnymi, równoległymi frezami, których krawędzie są delikatnie zaokrąglone. Ważną częścią tej kolekcji jest oczywiście światło. Oświetlenie zamontowane we wnętrzach witryn rozświetla szklane półki. Nieodłącznym elementem każdej komody i witryny są również podświetlane cokoły. W ofercie znajdują się różne wersje tego samego mebla, np. dwa rodzaje szafek RTV, cztery witryny z podświetlonymi półkami. Dzięki temu poszczególne elementy zestawu Attention można dopasować do wielu wnętrz.

Meble Attention zwracają uwagę nie tylko nazwą. Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach Agata Meble.

AgataMeble_Attention_02
***
Agata Meble to jeden z największych i najstarszych w Polsce dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Pod marką Agata Meble funkcjonuje już 16 wielkopowierzchniowych salonów sprzedaży, zlokalizowanych w największych miastach w Polsce. Firma współpracuje z kluczowymi producentami mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych z całego świata. Salony Agata Meble oprócz mebli, oferują również elementy dekoracyjne, lampy i tekstylia – pod marką Agata Home, systemy do wyposażenia i aranżacji kuchni – pod marką Agata Kuchnie oraz asortyment dla dzieci – w ramach nowego konceptu Agata Kids.
Więcej informacji: www.agatameble.pl, www.agatahome.pl, www.agatakuchnie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *