Anna Lewandowska ”Healthy Mama”

Już 25 maja odbędzie się premiera najnowszej książki Anny Lewandowskiej „Healthy Mama”. Tym razem znana sportsmenka radzi jak w spokoju i zdrowiu przeżyć okres ciąży oraz wczesnego macierzyństwa.

Anna Lewandowska na swoim koncie ma wybitne osiągnięcia sportowe oraz dwie książki, które napisała z myślą o swoich fankach zainteresowanych dietą, sportem i zdrowym stylem życia. Szybko stała się niekwestionowanym autorytetem fitness, a wiedzę zdobytą podczas studiów w zakresie dietetyki i żywienia stara się w prosty sposób przekazać szerokiej, międzynarodowej publiczności.  Od kilku miesięcy Anna Lewandowska przygotowuje się do największego wyzwania w życiu każdej kobiety, jakim jest macierzyństwo.  Dlatego postanowiła podzielić się z innymi kobietami swoimi do świadczeniami z okresu ciąży i opisała je w najnowszej książce „Healthy Mama”.

Poradnik jest kompendium wiedzy zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla tych, które do tego stanu się przygotowują. Książkę rozpoczynają słowa lekarza, które usłyszała Ania po odebraniu wyników badań: „Nie wiem co Pani je, ale niech koniecznie to Pani zapisuje”. Od tego momentu Ania zaczęła prowadzić skrupulatne notatki dotyczące diety, stanu zdrowia  i ćwiczeń, a wynikami obserwacji dzieli się z czytelnikami.

Ania wielokrotnie podkreśla, że najlepszym prezentem jaki możemy dać swoim dzieciom jest zdrowie i wokół tego założenia rozbudowana jest książka. Zaznacza, że zdrowie matki i dziecka dotyczy również wszystkich domowników. Jeśli zdrowe nawyki podsuniemy także partnerowi, zwiększą się  nasze szanse na zdrowy rozwój dziecka, a nowy styl życia pozostanie z nami na długie lata.

Z książki dowiemy się również , jakie badania czekają wszystkie ciężarne kobiety podczas kolejnych wizyt u lekarza, dlaczego tak ważne jest opracowanie własnego planu żywienia, oraz jaki wpływ na organizm ciężarnej kobiety mają poszczególne minerały i witaminy. Oprócz tego w książce znajdziemy znakomite przepisy oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży.

HEALTHY_MAMA_PORADNIK_LEWANDOWSKA_OKLAnia nie zmusza kobiet do rygorystycznych diet oraz wycieńczających treningów. Jej zdaniem ciąża to okres, w którym najbardziej potrzebujemy spokoju i bliskości, a jedzenie powinno być nie tylko świeże i zdrowe, ale również smaczne! Wśród propozycji kulinarnych znajdziemy dużo przepisów na ryby (bogate w kwasy omega-3), ciepłe śniadania i słodkości.

Książka powstała przy współpracy z ekspercką wiedzą dra n. med. Jacka Szymańskiego, dra n. biol. med. Patrycji Szachty, trenera personalnego i dietetyki Edyty Litwiniuk, specjalisty ds. żywienia Łukasza Sieńczewskiego.

DANE WYDAWICZE:

Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy

Anna Lewandowska

Data premiery: 24.05.2017

Cena: 49,90 zł

ISBN: 978-83-8053-243-4

Kategoria: poradnik

Oprawa: twarda

Liczba stron: 300

Format: 165 x 215 mm

O wydawnictwie:

Burda Książki to część koncernu medialnego Burda International i równocześnie jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym. Zróżnicowana oferta: od poradników, książek podróżniczych, dziecięcych, poprzez powieści, biografie, aż do kryminałów. To u nas znajdziesz książki National Geographic Society! Nasi najpopularniejsi autorzy: Martyna Wojciechowska, Anna Lewandowska, Nela Mała Reporterka, Jacek Santorski, Kinga Paruzel, Damian Kordas (zwycięzca programu Masterchef), Natalia Paździor (zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu Masterchef Junior) Yvette Żółtowska – Darska, Marta Guzowska, Krystyna Mirek, Małgorzata Kalicińska, Dagmara Skalska, Jakub Porada, Marek Tomalik czy Tomasz Tomaszewski skupiają uwagę mediów i czytelników przyciągając tłumy na swoje spotkania autorskie. W 2016 roku wydaliśmy bestsellerową książkę Yvette Żółtowskiej-Darskiej „Lewy” – pierwszą autoryzowaną biografię Roberta Lewandowskiego dla dzieci. W 2012 i 2013 roku wydawca otrzymał kolejno dwie statuetki Bestseller Empiku 2011 oraz statuetkę Bestseller Empiku 2012. W styczniu 2014 Wydawnictwo Burda Książki otrzymało tytuł Wydawcy Roku 2013 w ramach corocznych nagród przyznawanych przez „Magazyn Literacki KSIĄŻKI” – najstarsze i największe pismo dotyczące branży wydawniczej w Polsce. W 2016 roku nasze wydawnictwo otrzymało po raz kolejny prestiżową nagrodę BESTSELLER EMPIKU 2015 za najlepszą sprzedaż książki dziecięcej „Nela i Tajemnice Świata” oraz BESTSELLER EMPIKU 2016 za książkę „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *