„Ambaras, kolory i pomidory”

Fit Matka Wariatka powraca w książce, która może wywołać  zdziwienie wielu czytelników. „Ambaras, kolory i pomidory” na półkach w księgarniach pojawi się już 22 listopada.   

Fit Matka Wariatka, popularna blogerka, a prywatnie matka dwójki dzieci i nie-perfekcyjna Pani domu znana jest z ostrego języka i swojego niekonwencjonalnego poczucia humoru. Dzięki swojej autentyczności zyskała rzeszę wiernych fanów, którzy mieli dość „plastikowego” życia wprost prosto z instagrama. Asia codziennie towarzyszy kobietom w życiu, które nie zawsze jest kolorowe. I właśnie o tym jest jej najnowsza książka. „Ambaras, kolory i pomidory” to podróż blogerki w przeszłość, gdzie obnaża ciemną stronę relacji w każdym wydaniu: od pracownika do szefa, przez lekarzy, aż po własnych fanów. Ta mocno obrazoburcza lektura, pokazuje, że nie ma czegoś takiego jak „solidarność jajników”, a do ludzi trzeba podchodzić z dużą dawką nieufności.

Wiesz? Chciałabym, żeby ta książka była Ci pomocą. Żeby otworzyła Ci oczy na życie. Na to, co dzieje się wokoło. Na ludzi, którzy zawsze będą niezadowoleni, niezależnie od tego, jak bardzo będziesz się starać, aby zaskarbić sobie ich względy. Chciałabym, abyś czytając tę książkę, zrozumiała, że żadna z nas nie jest ani lepsza, ani gorsza. Że każda ma jasne i ciemne strony, że nasze życie to nie zawsze suma naszych wyborów, choć właśnie takie powinno być.

Joanna Kajstura, Fit Matka Wariatka

Asia, w humorystyczny sposób porusza tematy związane z życiem kobiety na każdym etapie. Od młodości i buntu, przywołując historie swojej córki, poprzez ciążę i macierzyństwo, aż do drogi po kolejnych szczeblach kariery. Wszystko to zamyka twierdzeniem: 

No właśnie… Te, które powinny się wspierać! Te, które powinny najlepiej się rozumieć! Te, które powinny być dla siebie podporą! Tak! Te same, które w rzeczywistości są wredne, fałszywe, zazdrosne, i pierwsze wbiją Ci nóż w plecy. To my. Takie właśnie jesteśmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *