Almette z polskiego mleka i naturalnych składników

Almette to puszyste serki wytwarzane ze świeżego mleka pochodzącego wyłącznie od polskich krów. Wyselekcjonowane, naturalne składniki oraz oryginalna receptura, dają gwarancję najwyższej jakości i wyśmienitego smaku. Miłośnicy serków mogą wybierać z bogatej oferty 10 słonych wariantów z ziołami, warzywami i przyprawami oraz spośród 4 owocowych nowości. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią naturalne produkty i gratka dla tych, którzy poszukują przyjemności z jedzenia!

Naturalne, bo z polskiego mleka i naturalnych składników.

Serki Almette cieszą nas swoim wyjątkowym smakiem już od ponad dwóch dekad. Naturalna lekkość i puszystość od razu podbiły serca konsumentów. Produkowane są w zakładzie w Węgrowie, który znajduje się w najczystszym i najpiękniejszym rejonie kraju tzw. Zielonych Płucach Polski. Co drugi dzień trafia do niego świeże mleko polskich krów. 724 dostawców, dzięki codziennej pracy i dbałości o odpowiedni chów zwierząt, może dostarczać do fabryki doskonałej jakości mleko. Precyzyjnie wyselekcjonowane spełnia wszelkie restrykcyjne normy, jest świeże, pełne wartości odżywczych, o wyjątkowym smaku. Mleko dostarczane do produkcji Almette przechodzi restrykcyjne kontrole przeciw antybiotykom i jest regularnie odbierane, co daje gwarancję, że jest zawsze świeże i najwyższej jakości. Hochland wspiera hodowców w codziennej pracy, proponując program cyklicznych szkoleń i porad eksperckich. Efektem prowadzonych działań jest najlepsze z możliwych mleko, pochodzące od zdrowych krów.

Zaufanie dla tego, co dobre

Almette od lat ma swoich miłośników i pozostaje na pozycji lidera w kategorii serów twarogowych. A wszystko to dzięki naturalnym składnikom i unikalnej recepturze opartej na najlepszym, polskim mleku. To właśnie jakość mleka i naturalnych składników sprawia, że Almette jest tak niepowtarzalny. Klienci mają pewność, że wybierając Almette, zawsze dokonają najlepszego wyboru!

Zawsze pyszny w środku, nowy na zewnątrz

Almette lubi pozytywnie zaskakiwać! Dlatego przyszedł czas na nowe komunikaty: polskie mleko i naturalne składniki, a w ślad za nimi zmieniamy szatę graficzną opakowania, która jeszcze bardziej podkreśla naturalny i lekki charakter produktu. Charakterystyczny skopek przyciąga uwagę autentycznym drewnem, nowe ilustracje dodatków wiernie oddają ich prawdziwy wygląd, a zielona łąka przywodzi na myśl najczystszą naturę.

W środku wszyscy fani puszystego Almette odnajdą ten sam, wyśmienity serek! Dzięki połączeniu twarogu z warzywami, przyprawami oraz ziołami, Almette kusi delikatną konsystencją i wyjątkowymi kompozycjami smakowymi. Jest również źródłem łatwo przyswajalnego, pełnowartościowego białka, którego nasz organizm potrzebuje, by prawidłowo funkcjonować, na co dzień. Serki Almette są lekkostrawne, nie zawierają konserwantów, zagęstników i barwników, a zawarty w nich wapń wspiera rozwój dzieci w okresie intensywnego wzrostu.

Almette z bazylią, Almette z chrzanem, Almette z czosnkiem niedźwiedzim, Almette jogurtowy, Almette z ogórkiem i ziołami, Almette z kolorowym pieprzem, Almette z pomidorami dojrzewającymi na słońcu, Almette śmietankowy, Almette ze szczypiorkiem i cebulą, Almette z ziołami.

Cena sugerowana: 3,99 PLN

Pojemność: 150 g

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *