Akcesoria do pieczenia marki Gosia

Tajnikiem udanych potraw często są folie, foremki czy torebki do pieczenia, dzięki, którym wypiekanie nawet najbardziej wymyślnych potraw jest dziecinnie proste.

Gosia Papier do pieczenia

Papier do pieczenia marki Gosia doskonale sprawdza się podczas wypiekania ciast i ciasteczek, a także ryb i mięs. Nie wymaga natłuszczania dzięki obustronnej powleczce silikonowej. Papier nie przywiera do ciasta i formy, a wypieki nie przypalają się od spodu. Ogromną zaletą produktu jest jego trwałość. Jest idealny do podgrzewania w mikrofalówce i mrożenia w zamrażarce. Papier można stosować w piekarniku gazowym lub elektrycznym w temperaturze do 220°C. Po pieczeniu naczynie pozostaje czyste, a usunięcie ciasteczek z blachy czy ciasta z foremki jest szybkie i wygodne.

Papier dostępny jest w dwóch wariantach :

380mm/8m Cena: 5,30 PLN

Papier_do_pieczenia-8m-38cm_Gosia

260mm/6m Cena: 3,54 PLN

Papier_do_pieczenia maly-6m-29cm_Gosia

 

Gosia Foremki aluminiowe babka i pasztet

Aluminiowe foremki do pieczenie są bardzo przydatne w kuchni szczególnie w okresie świątecznym. Foremka marki Gosia w kształcie keksówki idealnie nadaje się do pieczenia: babki wielkanocnej – królowej polskiego stołu na Święta, ciasta drożdżowego, keksa, pasztetów. W przeciwieństwie do zwykłych form, foremki aluminiowe nie wymagają wcześniejszego natłuszczenia, ciasto równo sie wypieka i nie przywiera do dna. Produkty, które przygotujemy wcześniej i umieścimy w foremce, po wyjąciu z zamrażalnika lub lodówki możemy wstawić bezpośrednio do piekarnika bez obaw, że foremka zmieni kształ.

Ilość foremek w opakowaniu – 3 szt.

Cena: 3,54 PLN

 FOREMKI ALUMINIOWE - babka i pasztet_Gosia

 

Gosia Foremki aluminiowe muffiny i suflet

Foremki aluminiowe to wygodne rozwiązania dla fanów kreatywnych muffinek i sufletów. Foremki nie wymagają smarowania tłuszczem przed pieczeniem, a mimo to wyjęcie wypieków z formy jest niezwykle łatwe. Muffinki i suflety podane bezpośrednio po pieczeniu zachowują swój kształt, a po zjedzeniu foremki można wyrzucić, oszczędzając czas na zmywaniu.

Ilość foremek w opakowaniu – 12 szt.

Cena: 3,87 PLN

 Foremki aluminiowe muffiny i suflet 12 szt._Gosia

 

Gosia Woreczki do pieczenia

Woreczki do pieczenia marki Gosia, są bardzo trwałe, a tym samym nie kruszą się podczas pieczenia. W woreczkach zostały zastosowane innowacyjne klipsy. Dzięki temu sprytnemu patentowi nie trzeba nakłuwać woreczków podczas pieczenia, aby usunąć nadmiar pary! Doskonałe do przyrządzania potraw bez dodatku tłuszczu. Mięsa, ryby, warzywa upieczone w woreczku są smaczne, aromatyczne i soczyste.

Ilość woreczków w opakowaniu – 6 szt.
Cena: 3,42

 Woreczki do pieczenia_Gosia

 

***

Politan, to w pełni polska firma oferująca pod marką Gosia artykuły ułatwiające: pieczenie, przechowywanie oraz sprzątanie. Produkty wyróżniają się sprytnymi patentami, które zostały wymyślone i stworzone, aby ułatwiać prace domowe całej rodzinie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *