Ahmad Tea London w świątecznych opakowaniach

Marka Ahmad Tea London na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przygotowała kilka wyjątkowych puszek, kryjących w sobie wyśmienitą herbatę. Star Caddy oraz Music Caddy to opakowania, które ozdobione zostały świątecznymi akcentami. Śnieżne, a jednocześnie bijące niezwykłym ciepłem krajobrazy sprawiają, że sięgając po herbatę czujemy prawdziwą magię świąt. Tea Chest Four oraz Tea Treasure to z kolei eleganckie opakowania ze złotymi zdobieniami, które będą piękną ozdobą każdego wigilijnego stołu. Wszystkie cztery mogą stać się również wymarzonym prezentem dla herbacianego smakosza.

ahmad-tea-london_rabbit-star-caddyStar Caddy to przepiękne, magiczne gwiazdy, w których zamknięte zostały liście niezwykle aromatycznej herbaty English Breakfast. Mieszanka ta z pewnością nada naszym świętom niepowtarzalnego aromatu. Szykowne, złote zdobienia sprawiają, że puszki są niezwykle eleganckie, a śnieżne krajobrazy wprowadzają w prawdziwie zimowy nastrój. English Breakfast to mocna i nasycona herbata, która doskonale komponuje się z dodatkiem mleka oraz cukru.

ahmad-tea-london_teamagic-cylinder-caddyMusic Caddy to również piękna puszka ze złotymi zdobieniami oraz zimowymi akcentami. To także obracająca się pozytywka, która rozgrzewa zarówno ciepłem pysznego naparu, jak i cudowną melodią. W jej środku znajdziemy niezwykle aromatyczną i orzeźwiającą herbatę Earl Grey, o posmaku świeżych owoców cytrusowych. To doskonały upominek zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych wielbicieli świątecznej atmosfery.

ahmad-tea-london_tea-chest-four-1Tea Chest Four, czyli stylowe opakowanie w pięknym kolorze pudrowego różu, to sposób na rozkoszowanie się ulubionymi smakami herbat podczas tegorocznych świąt. To także doskonały upominek dla wszystkich wielbicielek tego najpopularniejszego na świecie napoju. Herbaciany kwartet Tea Chest Four tworzony jest przez najlepsze mieszanki takie jak: English Breakfast, Earl Grey, English Tea No. 1 oraz Green Tea Pure.

ahmad-tea-london_tea-treasureTea Treasure to niezwykle elegancka, błękitna puszka ze złotymi zdobieniami, która kryje w sobie zarówno czarne, jak i zielone herbaty Ahmad Tea London. English Breakfast, Earl Grey oraz English Tea No.1 to prawdziwa klasyka, mocne i nasycone kompozycje, które doceni każdy herbaciany smakosz. Mint Mistique, Green Tea Pure oraz Jasmine Romance to z kolei nieco delikatniejsze, zielone mieszanki, które koją zmysły i relaksują.

Puszki ze świątecznej kolekcji Ahmad Tea London, znaleźć można w sklepie internetowym www.sklep.smacznego.pl.

  • Star Caddy: 60 g w cenie 29,99 zł

  • Music Caddy: 80 g w cenie 39,99 zł

  • Tea Chest Four: 4×10 torebek w cenie 59,99 zł

  • Tea Treasure: 6×10 torebek w cenie 66,99 zł

 

Więcej informacji na temat Ahmad Tea London, znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *