A może tak wesele po góralsku?

Dla każdej panny młodej dzień ślubu jest najważniejszym dniem w życiu. Wszystko musi być  w nim idealne – miejsce, jego wystrój, serwowane posiłki, a przede wszystkim własny wygląd oraz dobra zabawa. Są takie miejsca w Zakopanem, które to wszystko zapewniają.

Czas odejść od klasycznych sal weselnych lub modnych w ostatnich latach wesel w stodołach w stylu boho czy rustykalnym i postawić na ciepłe góralskie akcenty połączone z elegancją. To propozycja nie tylko dla mieszkańców Podhala, ale również dla miłośników gór. Z resztą, charakterystyczna dla tego regionu architektura oraz hafty i barwy, a także lokalne specjały przyciągają coraz więcej młodych par.

Tradycja w pakiecie
Idealnym miejscem na organizację niezapomnianego weselnego przyjęcia w podhalańskim stylu jest restauracja Góralska Tradycja, znajdująca się w samym sercu Krupówek na Fashion Street, czyli słynnej zakopiańskiej ulicy mody. – Tutejsze tradycje, regionalne potrawy oraz piękne tatrzańskie widoki cieszą się uznaniem państwa młodych. W związku z tym, specjalnie dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety weselne – mówi kierownik restauracji Michał Nastaj. Wiedząc, jak ważny jest to dzień dla nowożeńców, profesjonalny personel Góralskiej Tradycji wspiera ich na każdym kroku – od dekoracji sali poprzez oprawę muzyczną, florystę i fotografa, wyborne jedzenie oparte na lokalnych produktach, z pysznym tortem, przygotowywanym przez tutejszych cukierników włącznie. Dodatkowo młoda para może podjechać do lokalu bryczką. Oczywiście na wejściu jest tradycyjnie witana chlebem i solą.

Nie tylko przyjęcie
Restauracja Góralska Tradycja należy do firmy Bachleda Grupa Inwestycyjna, w której posiadaniu jest także hotel Mercure Kasprowy, a to ma dodatkowe plusy. Weselnicy oraz nowożeńcy mogą bowiem przenocować w tym obiekcie. Następnego dnia gościom oferowane jest śniadanie. Na życzenie państwa młodych hotel organizuje także poprawiny. W Mercure Kasprowy można również skorzystać z ekskluzywnej strefy Spa & Wellness, usług fryzjera oraz makijażystki. Panna młoda przed ślubem może więc oddać się w ręce specjalistek, które zadbają o jej olśniewający wygląd oraz dobre samopoczucie. Hotel zlokalizowany jest na Polanie Szymoszkowej. Poza 288 pokojami, strefą Spa & Wellness znajduje się w nim także: restauracja Grand Kasprowy – gdzie serwuje się m.in. sezonowane steki z pieca opalanego węglem drzewnym, restauracja Zakopane oraz bar Panorama, z którego okien rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na Tatry.

Więcej informacji na stronie: www.kasprowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *