8 marca ze słodkościami marki Wawel

Dzień Kobiet to świetna okazja do tego, by obdarować ukochaną osobę płci pięknej nie tylko kwiatami, ale i słodkim upominkiem. Bogaty ich wybór znajdziemy w ofercie marki Wawel.

Dla wielbicielek klasyki doskonałym wyborem będą bombonierki zawierające kultowe czekoladki nadziewane: Malaga śmietankowa z rodzynkami, Tiki Taki kokosowo-orzechowe oraz Kasztanki kakaowe z wafelkami. Na opakowaniach produktów umieszczone zostały dedykowane nakładki ze słodkimi, czekoladowym elementami graficznymi oraz napisem „Właśnie dla Ciebie”. Same czekoladki ułożone zaś zostały na ozdobnej wytłoczce, która dodaje tej propozycji marki Wawel elegancji. Cena: ok. 11,00 zł za 175 g.

Smak i forma godne królowej
Na prezent z okazji 8 marca idealnie nadaje się też Królewskie Mleczko, czyli delikatne waniliowe pianki, oblane ciemną czekoladą Wawel. Każda z nich ma unikalny, okrągły kształt i rozpływa się w ustach. Lekkości zawartości podkreśla pastelowe opakowanie z atrakcyjnymi i nowoczesnymi motywami zdobniczymi. Kobieta obdarowana tym stosunkowo nowym i być może jeszcze przez nią nieodkrytym produktem marki Wawel na pewno będzie miło zaskoczona, a do tego  (choćby przez chwilę) poczuje się się jak królowa. 340-gramowe opakowanie pianek kosztuje ok. 17,00 zł.

Z okazji Dnia Kobiet do odkrycia są także wyjątkowe zestawy produktów marki Wawel dostępne online na: www.slodkiwawel.pl.

Producent: Wawel
Więcej informacji na stronie: www.wawel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *