3 PAULY Bezglutenowe Krakersy sezamowe

3 PAULY ta marka szczególnie ceniona przez osoby zmagające się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Oferta firmy obejmuje produkty bezglutenowe, pełnoziarniste, bezlaktozowe, ubogie w fruktozę i bogate w błonnik – przede wszystkim ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i ciastek, makaronów, mieszanek mąk, musli i przekąsek. To właśnie wśród tych ostatnich znajdziemy absolutna gwiazdę słonych przekąsek – Krakersy sezamowe bez dodatku glutenu, mleka, jaj, orzechów, orzeszków ziemnych i łubinu.

Bezglutenowe Krakersy sezamowe od 3 PAULY przygotowywane są na bazie skrobi oraz mąk – ryżowej i sojowej. Dzięki temu naturalnie nie zawierają glutenu, powszechnie występującego w zbożach, przede wszystkim w ziarnach pszenicy. To właśnie mąka pszenna jest podstawowym składnika tradycyjnych krakersów.

Bezglutenowe Krakersy sezamowe 3 PAULY są idealnie chrupiące, aromatyczne i niezwykle kruche. Uwodzą zmysły złocisto-rumianym kolorem oraz delikatnie orzechowym posmakiem sezamu. To nie tylko świetna przekąska pomiędzy posiłkami, lecz także obowiązkowy punkt każdego towarzyskiego spotkania. W połączeniu z dipami na bazie twarożku, ziołowym pesto, warzywami czy wytrawnymi dodatkami spełniają oczekiwania osób w każdym wieku.

Osoby z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi muszą nieustannie kontrolować skład wybieranych produktów spożywczych, aby uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z niepożądanymi alergenami. Bezglutenowe Krakersy z sezamem są łatwo i szybko rozpoznawalne dzięki specjalnym logotypom, umieszczonym na froncie opakowania. Kolorowe symbole informują o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, zapewniając tym samym szybki dostęp do czytelnych informacji o rodzajach alergenów, celowo wyeliminowanych z procesu produkcji. Poręcznie pakowane w 3 oddzielne porcje, czynią z nich doskonałą przekąskę – niezależnie od czasu i miejsca.

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 150 g

Cena: 9 zł

Importer: Victualia Saluber

myline_Riegel_Kokos

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *