18 LISTOPADA OTWARCIE SALONU AGATA NA TARGÓWKU

18 listopada (piątek) o godz. 10:00 odbędzie się oficjalne otwarcie nowego, już drugiego w Warszawie, salonu sieci Agata, który powstał na terenie Parku Handlowego Targówek (ul. Toruńska 118). Na cały weekend otwarcia przygotowano szereg atrakcyjnych promocji.

Nowy salon na Targówku wyróżnia się na tle innych sklepów sieci Agata. Jego powierzchnia obejmuje aż 25 000 m2, czyli ponad dwa razy więcej niż w przypadku otwartego w czerwcu sklepu w Częstochowie. W przestrzeni salonu, który zajmuje dwie kondygnacje, znajdzie się ponad 20 000 mebli i artykułów wyposażenia wnętrz od ok. 300 producentów z Polski i z zagranicy.

Dużą część salonu zajmują atrakcyjne aranżacje i pomysłowe ekspozycje. Praktycznie każda kolekcja mebli skrzyniowych jest wyeksponowana w formie urządzonych w oryginalny sposób pokoi, a nawet przykładowych aranżacji całego mieszkania.

 

 

Ekspozycja składa się z prawie 200 przykładowych aranżacji różnych pomieszczeń, a w specjalnie wydzielonej, liczącej 2000 m2, Strefie Premium znajdują się markowe meble od producentów z Włoch i Niemiec.

 

W salonie na Targówku znajdziecie również włoskie meble kuchenne, które wyróżnia ciekawa koncepcja. A mianowicie, możecie sami wybrać dowolny wzór na fronty mebli, okap a nawet tapetę. Co ważne, można je zakładać i zdejmować w dowolnym momencie.

Promocje na weekend otwarcia

Z okazji otwarcia od 18 do 24 listopada będzie obowiązywać specjalna gazetka promocyjna, w której znajdą się dziesiątki produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z hitów cenowych jest sofa Dakota przeceniona aż o 50% – z 1999 zł na 999 zł. Dodatkowo do 20 listopada w całej Polsce trwa promocja „Rabaty do 20% albo 50 rat 0%”, która będzie też obowiązywała w nowym salonie. Dzięki temu klienci w weekend otwarcia będą mogli zakupić wybrany asortyment po obniżonych cenach lub skorzystać z atrakcyjnego systemu ratalnego. Szczegóły i regulamin promocji dostępne na www.agatameble.pl oraz w salonach Agata. 

 

Salony Agata 2016

Sklep na terenie Parku Handlowego Targówek jest już 20. salonem Agata w Polsce i kolejnym, który powstał w oparciu o nową identyfikację wizualną sieci. Agata to firma z ponad 60-letnimi tradycjami na polskim rynku meblarskim. Jej nowoczesne salony meblowe zlokalizowane są w największych miastach w Polsce i każdego roku odwiedza je kilka milionów klientów. Przyznane w 2016 r. Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „salony meblowe” jest potwierdzeniem wysokiego uznania, jakim salony Agata cieszą się w opinii Polaków. Dodatkowo nowe logo Agata otrzymało w tym roku tytuł „Dobry Wzór”, przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

salon_agata_warszawa_targ_wek__4_

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *