13 olejów w jednym

To, co jemy w znacznym stopniu wpływa na nasze samopoczucie oraz jakość życia. Coraz więcej osób, mając tego świadomość stara się włączać do diety produkty o korzystnym wpływie na zdrowie. Firma DuoLife wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyła RegenOil Liquid Gold – innowacyjny olej nie bez kozery nazwany płynnym złotem.

Tym, co wyróżnia RegenOil Liquid Gold jest kompozycja oparta na 13 starannie wyselekcjonowanych tłoczonych na zimno olejach roślinnych, dobranych pod kątem działania przeciwutleniającego, wspomagających trwałość zawartych w produkcie kwasów Omega. Dodatkowo RegenOil Liquid Gold został wzbogacony o naturalną witaminę K2 MK7 oraz D3, łączy więc cechy suplementu diety oraz żywności funkcjonalnej.

Dobre tłuszcze
Tłuszcze są nam konieczne do życia. Ich zbyt duże spożycie nie jest jednak wskazane. Dotyczy to zwłaszcza tłuszczów zwierzęcych, których nadmiar w diecie prowadzi do otyłości i rozwijających się na jej tle chorób układu krążenia, cukrzycy typu 2 oraz nowotworów. Tłuszcze zwierzęce powinno się zastępować roślinnymi takimi jak wysokiej jakości oleje roślinne. RegenOil Liquid Gold z pewnością się do nich zalicza. Co więcej, może się on pochwalić wysoką zawartością tzw. niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, w korzystnej, tzw. „złotej proporcji” od 1:1 do 1:5. Związki te wykazują działanie przeciwmiażdżycowe, przeciwnowotworowe oraz spowalniają starzenie się organizmu.

Skarbnica witamin
RegonOil Liquid Gold skrywa w sobie moc naturalnie w nim występujących witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, które regulują wiele ważnych funkcji organizmu. Witaminy A stymuluje odnowę komórkową, regeneruje naskórek oraz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Witamina E spowalnia procesy starzenia się skóry. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i wraz z witaminą D wspomaga utrzymanie zdrowych i mocnych kości. Dodatkowo RegenOil Liquid Gold został wzbogacony witaminami D3 oraz K2 w jej rzadkiej wartościowej postaci MK7. Pierwsza pochodzi z porostów, a co z tym idzie jest odpowiednia dla wegan i wegetarian. Źródło drugiej stanowi wywodzący się z Japonii ekstrakt natto, ceniony także ze względu na wysoką zawartość enzymu nattokinazy. Witaminy te w porównaniu z ich syntetycznymi odpowiednikami charakteryzują się znacznie wyższą przyswajalnością. Oznacza to, że będą działać zdecydowanie bardziej efektywnie nawet przy niewielkiej dawce.

Tłoczenie na zimno
Tworząc RegenOil Liquid Gold firma DuoLife zadbała o najwyższą jakość składników i połączyła ze sobą wyłącznie nierafinowane, tłoczone na zimno oleje. Pozyskiwane w ten sposób oleje wyróżniają się spośród innych minimalnym stopniem przetworzenia, dzięki czemu zachowują pełnię swych dobroczynnych właściwości. Idealnie sprawdzają się jako dodatek do sałatek, wzbogacając ich smak i aromat. Zalicza się je do żywności prozdrowotnej, która zmniejsza częstotliwość występowania chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca typu 2, otyłość czy choroby serca.

Butelka oleju o pojemności 250 ml kosztuje 125 zł.
Producent: DuoLife

Więcej informacji na stronie: www.duolife.eu, za pośrednictwem której można też kupić produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *