12 funkcji urządzenia Thermomix®

Urządzenie Thermomix® w innowacyjny sposób łączy w sobie 12 funkcji. Kolorowy ekran dotykowy umożliwia wyświetlanie wszelkich informacji o przepisie, a dzięki podłączeniu nośnika przepisów na Thermomix możliwe jest przygotowanie potrawy w trybie gotowania z ustawieniami, które krok po kroku prowadzą użytkownika przez wszystkie etapy przepisu. Thermomix wówczas samodzielnie ustawia parametry zgodne z treścią przepisu, znacząco ułatwiając proces gotowania. Co można wykonać przy użyciu urządzenia?

Praktycznie wszystko. Jedynym ograniczeniem pozostaje tylko fantazja. Urządzenie Thermomix® z łatwością zmiksuje wszystkie składniki na krem do sobotniego ciasta oraz zblenduje warzywa na pożywną zupę krem, nie tylko dla najmłodszych. Osoby podążające za kulinarnymi trendami z powodzeniem wykorzystają funkcję gotowania na parze, prostej i przyjemnej dzięki przystawce Varoma. Tą opcję pokochają wszyscy, którzy dbają o linię i gotują dla więcej niż jednej osoby, ponieważ podczas tej czynności można jednocześnie gotować na kilku poziomach jednocześnie – w naczyniu miksującym i przystawce. Funkcje ubijania, mieszania czy wyrabiania ciasta dostępne w jednym urządzeniu to rozwiązanie dla miłośników domowych wypieków. Kruche bezy czy makaroniki udadzą się za każdym razem  i niejednokrotnie zaskoczą gości, a domowy chleb, wyrobiony przy pomocy urządzenia Thermomix® będzie smakował jak z najlepszej piekarni. Dodatkowo urządzenie umożliwia rozpuszczanie np. czekolady do polew, siekanie składników na sałatki, a także mielenie, warzenie oraz emulgowanie. Ta swoista „prawa ręka” w domowym zaciszu nie tylko skraca czas przygotowania wielu potraw, ale dba również o to, aby nigdy nie kończyły się na nie pomysły!

fot (3)

Thermomix® − informacje

Thermomix® to jedna z dywizji grupy Vorwerk z siedzibą w Wuppertalu w Niemczech. Firma, założona w roku 1883 jako rodzinne przedsiębiorstwo, zajmuje się głównie dystrybucją wysokiej jakości produktów (w systemie sprzedaży bezpośredniej). Zalicza się do nich Thermomix®, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które od ponad 50 lat ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków. Wyjątkowe połączenie ponad 12 funkcji w jednym urządzeniu oraz tysiące specjalnych przepisów gwarantujących przygotowanie pysznych dań zainspirowały dotąd ponad siedem milionów użytkowników na całym świecie. Ponad 30 000 przedstawicieli przeprowadza efektowne prezentacje możliwości urządzenia Thermomix®  w domach klientów. Po dokonaniu zakupu klienci mogą korzystać z indywidualnego wsparcia. Firma ma swoje spółki w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Tajwanie, w Meksyku i Chinach. Sprzedaż Thermomixa w ponad 40 innych krajach prowadzona jest za pośrednictwem dystrybutorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thermomix.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *