12 funkcji urządzenia Thermomix®

Urządzenie Thermomix® w innowacyjny sposób łączy w sobie 12 funkcji. Kolorowy ekran dotykowy umożliwia wyświetlanie wszelkich informacji o przepisie, a dzięki podłączeniu nośnika przepisów na Thermomix możliwe jest przygotowanie potrawy w trybie gotowania z ustawieniami, które krok po kroku prowadzą użytkownika przez wszystkie etapy przepisu. Thermomix wówczas samodzielnie ustawia parametry zgodne z treścią przepisu, znacząco ułatwiając proces gotowania. Co można wykonać przy użyciu urządzenia?

Praktycznie wszystko. Jedynym ograniczeniem pozostaje tylko fantazja. Urządzenie Thermomix® z łatwością zmiksuje wszystkie składniki na krem do sobotniego ciasta oraz zblenduje warzywa na pożywną zupę krem, nie tylko dla najmłodszych. Osoby podążające za kulinarnymi trendami z powodzeniem wykorzystają funkcję gotowania na parze, prostej i przyjemnej dzięki przystawce Varoma. Tą opcję pokochają wszyscy, którzy dbają o linię i gotują dla więcej niż jednej osoby, ponieważ podczas tej czynności można jednocześnie gotować na kilku poziomach jednocześnie – w naczyniu miksującym i przystawce. Funkcje ubijania, mieszania czy wyrabiania ciasta dostępne w jednym urządzeniu to rozwiązanie dla miłośników domowych wypieków. Kruche bezy czy makaroniki udadzą się za każdym razem  i niejednokrotnie zaskoczą gości, a domowy chleb, wyrobiony przy pomocy urządzenia Thermomix® będzie smakował jak z najlepszej piekarni. Dodatkowo urządzenie umożliwia rozpuszczanie np. czekolady do polew, siekanie składników na sałatki, a także mielenie, warzenie oraz emulgowanie. Ta swoista „prawa ręka” w domowym zaciszu nie tylko skraca czas przygotowania wielu potraw, ale dba również o to, aby nigdy nie kończyły się na nie pomysły!

fot (3)

Thermomix® − informacje

Thermomix® to jedna z dywizji grupy Vorwerk z siedzibą w Wuppertalu w Niemczech. Firma, założona w roku 1883 jako rodzinne przedsiębiorstwo, zajmuje się głównie dystrybucją wysokiej jakości produktów (w systemie sprzedaży bezpośredniej). Zalicza się do nich Thermomix®, wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które od ponad 50 lat ułatwia codzienne przygotowywanie posiłków. Wyjątkowe połączenie ponad 12 funkcji w jednym urządzeniu oraz tysiące specjalnych przepisów gwarantujących przygotowanie pysznych dań zainspirowały dotąd ponad siedem milionów użytkowników na całym świecie. Ponad 30 000 przedstawicieli przeprowadza efektowne prezentacje możliwości urządzenia Thermomix®  w domach klientów. Po dokonaniu zakupu klienci mogą korzystać z indywidualnego wsparcia. Firma ma swoje spółki w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, w Polsce, Czechach, Wielkiej Brytanii, Irlandii, na Tajwanie, w Meksyku i Chinach. Sprzedaż Thermomixa w ponad 40 innych krajach prowadzona jest za pośrednictwem dystrybutorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.thermomix.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *